עדכוני קורונה ארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מועדכן למאי 2021

חשוב לדעת- על פי הוראות משרד הבריאות, 72 שעות לפני הטיסה חזרה לארץ אתם חייבים להציג בדיקת קורונה שלילית (גם אם אתם מחוסנים או מחלימים). חשוב שתבצעו את הבדיקה לפחות 72 שעות לפני מפני שאם לא, לא תצליחו לעלות לטיסה!

 

איפה עושים בדיקות קורונה בארה"ב?

חשוב- שתבקשו שמספר הדרכון שלכם יופיע על התשובה של הבדיקה, בשדה תעופה בדרך כלל דורשים את זה.

ניו יורק:
תמצאו בלינק הזה את כל המקומות שעושים בדיקת קורונה בחינם בניו יורק. אין צורך לקבוע תור מראש. יש צורך להגיע עם דרכון.

לוס אנג'לס:
תמצאו בלינק הזה את כל המקומות שעושים בדיקת קורונה בחינם בלוס אנג'לס.

מיאמי:
תמצאו בלינק הזה את כל המקומות שעושים בדיקת קורונה בחינם או בתשלום במיאמי.

סן פרנסיסקו:
תמצאו בלינק הזה את כל המקומות שעושים בדיקת קורונה בחינם או בתשלום בסן פנסיסקו.

האם יש צורך להגיע עם בדיקת קורונה שלילית בכניסה לארה"ב?

על פי רוב, בדרך כלל לא בקשים בדיקת קורונה שלילית בכניסה לארה"ב. אבל כן מומלץ לעשות בדיקת קורונה 72 שעות לפני הטיסה ולבקש שידפיסו לכם את התוצאה באנגלית. אתם יכולים לעשות את הבדיקה בקופת החולים אליה אתם שייכים. בנוסף, הרבה מהמלונות בארה"ב מבקשים בדיקת קורונה שלילית, ככה שאם אתם הולכים ללון במלון ולא אצל משפחה יותר ממומלץ שתעשו בדיקה לפני הטיסה.

הוצאת ויזה לארה"ב בקורונה

למי שאין כלל ויזה לארה"ב או למי שהויזה שלו לא בתוקף מעל ל 24 חודשים, צריך להזמין תור לשגרירות. כרגע יש צורך בהמתנה של לפחות 3 חודשים עד שתקבלו ראיון בשגרירות, אבל תמיד מתווספים תורים חדשים. אם אתם ממש צריכים להקדים את הראיון שלכם מומלץ שתכנסו לפחות 3 פעמים בשבוע (עדיף בלילה) לאתר קביעת התורים של השגרירות ותבדקו אם התווספו תורים.

למי שהויזה שלו לא בתוקף, ולא עברו יותר מ 24 חודשים מאז הוצאתה, בדרך כלל אין צורך להגיע לשגרירות, וניתן לשלוח את כל הטפסים בדואר ולקבל את הויזה החדשה דרך דואר שליחים. תמצאו כאן עוד מידע על איך לצלוח את הראיון בהצלחה.

האם יש צורך בבדיקת קורונה בטיסות פנים בארהב?

לא. אין צורך בבדיקות קורונה אם אתם טסים בטיסת פנים בתוך ארצות הברית.

האם יש צורך להזמין כניסה מראש לפארקים הלאומיים?

לחלק מהפארקים יש צורך להזמין כרטיס מראש. תמצאו בלינק הזה את כל המידע הכי רלוונטי לגבי הפארק שאתם הולכים לבקר בו. נכון למאי 2021, יש צורך להזמין מקום מראש רק לפארק יוסימיטי. הלות של הזמנת מקום מראש היא החל מ 2 דולר לרכב.

מקומות שפתוחים בקורונה בארה"ב:

הפארקים של דיסני ויוניברסל- פתוחים. מומלץ להזמין כרטיסים מראש.

פארקים לאומיים- פתוחים. מומלץ להזמין כרטיסים מראש.

מוזיאונים- ברוב המקומות בארה"ב המוזיאונים פתוחים תחת מגבלות הקורונה. בניו יורק כל המוזיאונים פתוחים כולל המומה, מטרופוליטן, מוזיאון הטבע. מומלץ להזמין כרטיסים מראש.

אאוטלטים ומרכזי קניות- פתוחים. ברוב המקומות תצטרכו לשים מסיכה בחנות.

מסעדות וברים- פתוחים. ברוב המקומות בארה"ב המסעדות והברים נסגרים ב 00:00 בלילה. בניו יורק הברים נסגרים ב 00:00 ככה שאם אתם מחפשים חיי לילה זה פחות המקום.

הופעות ברודווי- כרגע מופעי ברודווי לא חזרו. הצפי לחזרה הוא בתחילת ספטמבר. ניתן להזמין כרגע כרטיסים למופעים לתחילת ספטמבר.

הופעות חיות- בלאס וגאס יתחילו ההופעות החיות של סירק דה סולה וזמרים מוכרים כמו אשר, סטינג, החל מיולי 2021. ניתן כבר להזמין כרטיסים.
בניו יורק יתחילו המופעים במדיסון סקוור גארדן החל מיולי 2021.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מתנה מאיתנו. קבלו בחינם צ'ק ליסט עם כל מה שאתם צריכים וחייבים לארוז

כתבות רלוונטיות

ורמונט

ורמונט היא מדינה בחבל ניו אינגלנד בארה"ב השוכנת צפונית לניו יורק. תמצאו בה מגוון אתרי סקי, עיירות קטנות ומהממות, נופים ציוריים, מסלולי טיול עוצרי נשימה,

לכתבה המלאה »

יער מיור

יער מיור הוא שמורת עצי סקויה מרשימים מסוג רדווד הנמצאת סמוך לסן פרנסיסקו. תמצאו בשמורה מסלולי טיול נעימים ויפיפיים ברמות שונות. תמצאו כאן מדריך מקיף

לכתבה המלאה »

מידע שימושי

המרת כספים בנתב״ג

ביטוח נסיעות