אודותינו

הקבוצה והקהילה המדהימה הזו הוקמה בשנת 2017 במהלך מסע ברחבי ארה"ב. לאחר חיפושים מתישים אחר מידע באתרי האינטרנט השונים, מאמרים שכבר לא רלוונטים, מקומות שכבר נסגרו, כבישים שלא ניתן לנסוע בהם, החלטנו להקים קהילה שתיתן מענה לכל הדברים הללו באופן מיידי ושתתעדכן באופן שוטף על מסלולים, אטרקציות, המלצות למסעדות ובתי מלון, נהיגה וניידות בארה"ב, טיפים לחיסכון בכסף ורעיונות לשיפור הטיול.
בקהילה שלנו (קבוצת הפייסבוק) קרוב ל25,000 חברים, מטיילים ישראלים אשר מתייעצים זה עם זה, משתפים בחוויות וטיפים, שואלים שאלות ומתכננים טיול של ממש באמצעות התכנים שעולים בקבוצה. הקבוצה נהנית מצמיחה אורגנית של קרוב ל- 1,000 חברים חדשים מדי חודש. כיום הקבוצה היא הגדולה, המשפיעה והפעילה ביותר בכל הקשור לטיולים בארצות הברית.
החלטנו להיענות לביקוש, ואחרי השקעה ועבודה רבה הצלחנו לארגן את כל התכנים באתר הבית. האתר מהווה פלטפורמה על בסיס 'חוכמת ההמונים', בה כל התכנים ניזונים תדיר מהמלצות מטיילים אשר משתפים את הטיפים והחוויות שלהם לפני ואחרי הטיול לארה"ב.
דרך האתר ניתן גם להזמין שירותים כגון: לינה בבתי מלון, שכירת רכב, כרטיסים להופעות ולאטרקציות, קרוזים, המרת מט"ח ורכישת כרטיסי סים לארצות הברית.

האתר נשען על המלצות המטיילים מקבוצת הפייסבוק, ומתעדכן בצורה שוטפת על סמך חוויות המטיילים. 

המטרה שלנו היא להנגיש ולרכז את כל המידע הדרוש לקראת הנסיעה לארה"ב. כל המידע שתצטרכו, וכל השירותים הנלווים נמצאים באתר 'תחת קורת גג אחת', והמשתמשים יוכלו לתכנן ולהזמין את כל הטיול באמצעות אתר אחד- האתר שלנו, במקום לחפש באינספור אתרים שונים.
נשמח לשמוע מכם

info@usa4travelers.com