fbpx

הופעות ופסטיבלים

חיי לילה

לינה מפנקת

קניות

קרוזים

פארקים לאומיים

פארקי שעשועים

מחפשים מוזיאונים בניו יורק? מצאתם! המדריך למוזיאוני החובה בעיר!

חשבו על נושא שמעניין אתכם, תחום עניין שהיה מוביל אתכם לבלות שעות מיומכם, לסייר ולבחון דרכים שונות אשר מציגות אותו. בין אם חשבתם על היסטוריה, אומנות, טבע, סרטים, צילום, ארכיאולוגיה או אפילו סקס – ישנו מגוון רחב של מוזיאונים בניו יורק בכל התחומים. אז אם אתם נמנים בין חובבי המוזיאונים המאמר הבא הוא במיוחד בשבילכם! ריכזנו עבורכם רשימה של מוזיאוני החובה בניו יורק! אז קדימה בואו נתחיל!
מחפשים מלון בניו יורק? תמצאו כאן רשימה של מלונות מומלצים
מחפשים מקום לאכול? תמצאו כאן 15 מסעדות מעולות

1. המוזיאון היהודי בניו יורק

אם אתם מחפשים מוזיאונים בניו יורק, זה אחד המוזיאונים שחובה לבקר בהם! המוזיאון היהודי בניו יורק הוקם ב-1904 למען תיעודה של המורשת היהודית במשך אלפי שנותיה על פועלה, תרבותה ואומנותה. כדרך קבע מוצגת במקום תערוכה העוסקת בשרידות העם היהודי במשך אלפי שנים, על אף הקושי שהיה כרוך בכך. במוזיאון קיימים מייצגים שונים כמו תמונות, ציורים ופסלים. בנוסף, הדמיות וסרטוני וידאו. תערוכה במוזיאון היהודי בניו יורק נפרשת על פני שתי קומות. המוזיאון פתוח משעות הבוקר ועד לשעות הערב. עלות כרטיס למוזיאון הינה 15 דולרים למבוגר. ילדים מתחת לגיל 18 נכנסים למקום ללא עלות. בימי שבת הכניסה למקום היא ללא עלות גם כן.

2. מוזיאון האשליות ניו יורק

מיועד למבקרים החל מגיל 3 ומעלה. המוזיאון מציע מגוון משחקים מסוגים שונים: דילמה, תחרות, טריקים, עידוד יכולות מתמטיות ועוד. במקום אטרקציות שונות ופעילויות. המוזיאון לא נמצא במתחם גדול יחסית אך יחד עם זאת, הוא מציע מגוון אטרקציות מהנות לבילוי של בין שעה לשעה וחצי. פעמים רבות בסמוך לכניסה למקום משתרך תור, אך כדאי להמתין, הביקור במוזיאון בהחלט שווה את זה!

3. מוזיאון השואה בניו יורק

המוזיאון ממוקם בדרום מנהטן, ומציג אספקטים שונים של התרבות היהודית ועוסק בחייהם במאה הקודמת ושרידותה והתחדשותה של התרבות לאחר עתות משבר. נושאים אלה מוצגים באמצעים שונים כמו תמונות, קטעי קול, ראיונות ועוד. במקום ישנו גן המכיל עצים הצומחים מתוך אבנים, מטרת המייצג היא לדמות את תחייתו המחודשת של העם היהודי. המוזיאון מציג תצוגות קבועות ומתחלפות.

4. מוזיאון המומה בניו יורק

עוד מוזיאון שנכנס לרשימה הייחודית של מוזיאונים בניו יורק שחובה לבקר בהם, הוא מוזיאון המומה (Moma Museum). המוזיאון ממוקד כולו בתחום האומנות המודרנית. במקום מוצגים תחומי אומנות מגוונים כגון: קולנוע, פיסול, צילום וציור ועוד. המקום מציע למבקריו תערוכות המוצגות על דרך קבע ותערוכות משתנות. כמו כן, המקום מציג כמה מהיצירות המפורסמות בעולם וממוקם בתוך מבנה יפה לעין המהווה אטרקציה בפני עצמה. עלות כניסה למקום היא 25 דולרים. מתחת לגיל 16 שנים הכניסה היא חינמית. חשוב לדעת שבימי שישי החל משעות אחר הצהריים (16:00) ועד לסגירת המקום, תתאפשר כניסה ללא עלות לכלל המבקרים.

 

מצאנו לכם 2 אתרים לרכישת כרטיסים במחירים מעולים. שניהם נחשבים לאתרי כרטיסים מאוד אמינים שאלפי ישראלים ומיליוני בן אדם מזמינים מהם. ברוב האטרקציות יש אפשרות ביטול חינם עד 24 שעות לפני. 

5. מוזיאון הסקס בניו יורק

ראשית נציין שלא מדובר במקום המרכז סרטים פורנוגרפיים, אביזרי מין או שירותים שניתן למצוא בחנויות רחוב פינתיות. מוזיאון זה שם במרכזו את הנושא סקס ובוחן אותו מאספקטים שונים ומגוונים: אספקטים חינוכיים, היסטוריים, תלויי חברה ועוד. המקום מציג למבקריו תערוכות שונות על ידי חפצים, כרזות, סרטים ומסמכים החושפים את עיצוב תפיסת הסקס בניו יורק החל מהמאה ה-19 ועד לתקופתנו. הקמת המקום ופתיחתו הייתה שנויה במחלוקת, המתנגדים לו טענו כי התוכן המוצג בוטה וסוטה וכי התייחסותו לקהילת הלהט"ב ולנושא ההפלות בארה"ב בעייתית. הכניסה למקום מותרת החל מגיל 18 בלבד ועלות כרטיס כניסה הינה 17 דולרים.

6. מוזיאון הילדים במנהטן ניו יורק

4 קומות של הפעלות, מתקנים ותערוכות שונות לילדים קטנים וגדולים. הסיור במקום הוא חוויה לימודית והתנסותית מהנה דרכה יכולים הילדים ללמוד אודות נושאים רבים, החל ממבנה גוף האדם, יצירה, קרמיקה, משחק ועד לריקוד ופעילויות גופניות שונות.

7. מוזיאון השעווה מדאם טוסו בניו יורק

אחד מסניפיה של רשת המוזיאונים הפרושה ברחבי העולם. עם התמקדות בעבר הקרוב יחסית ובתקופתנו, מוזיאון השעווה מאדם טוסו מציג שלל פסלים עשויים שעווה בגודל מקורי של דמויות מפורסמות ומשפיעות. מתוך רצון להשאיר את הפסלים רלוונטיים ומעודכנים, הפסלים מוחלפים באופן תדיר. מלבד הפסל עצמו, מעוצבת גם סביבתו כך שתתאים לאדם אותו היא מציגה. מלבד פסלים, מציע המוזיאון גם הקרנת סרט בארבעה מימדים בשילוב אפקטים ייחודיים. בנוסף, תוכלו לבקר בסט הלקוח מסרט הבנוי מפסלי שעווה ומציעים חוויה ייחודית.

מצאנו לכם 2 אתרים לרכישת כרטיסים במחירים מעולים. שניהם נחשבים לאתרי כרטיסים מאוד אמינים שאלפי ישראלים ומיליוני בן אדם מזמינים מהם. ברוב האטרקציות יש אפשרות ביטול חינם עד 24 שעות לפני. 

8. מוזיאון האופנה בניו יורק

אם אתם מחובבי האופנה ואתם מחפשים מוזיאונים בניו יורק, מוזיאון האופנה בניו יורק הוא במיוחד בשבילכם! המוזיאון ממוקם בתוך בית הספר ללימוד אופנה במנהטן ומציג פריטי לבוש ואביזרים מהמאה ה-18 ועד ימינו, עם דגש לאלו שעוצבו על ידי מעצבי העל הבולטים והמשפיעים ביותר. במקום ניתן למצוא ארכיון צילומים מידי צלמי אופנה מוכרים, תערוכות מתחלפות ואלפי זוגות נעליים מעוצבות. הכניסה למוזיאון בחינם!

9. מוזיאון המדע בניו יורק

אחד מן המוזיאונים הגדולים ביותר והמפורסמים ביותר המציגים טבע בעולם. במקום 25 מבנים שונים המציגות את כל מה שסובב אותנו וקשור אל עולמנו. החל מגוף האדם, בעלי חיים, טבע וביולוגיה ועד למאובנים, דינוזאורים, מטאוריטים, ניתן להצטרף אל סיור במקום אשר ניתן ללא עלות נוספת.

10. מוזיאון ההיסטוריה של ניו יורק

המקום מספק הזמנה מרתקת אל מסע הסוקר את 400 שנות קיומה של ניו יורק. במקום סרט בו כחצי שעה המתאר את סיפור הקמת העיר והנפשות המעורבות ומשלב עובדות מעניינות אודות ניו יורק. במקום תערוכה המציגה באמצעות חפצים היסטוריים ותצלומים את מאות שנות קיומה של העיר וכיצד התהוותה להיות מה שהיא היום. תערוכה נוספת מציגה אוסף נדיר של צילומים המציג את העיר מזוויות שונות. מלבד תערוכות אלה המוצגות על דרך קבע, קיימות במקום תערוכות משתנות הבוחנות ומציגות תחומים שונים.

 

11. מוזיאון הגלידה בניו יורק ​

לא רק היסטוריה במוזיאונים בניו יורק אלא גם גלידה! כן כן קראתם נכון! המוזיאון הרביעי לגלידה שמוקם בארצות הברית, יש בו 3 קומות מעוצבות ומותאמות לנושא החשוב והטעים שלשמו התכנסנו – גלידה! כניסה ורודה, מתקנים בצורת גלידה, התנסות בהכנה של גלידה כמובן, ואיך אפשר בלי אכילת גלידה! מגוון הטעמים במקום רחב ומגוון. המקום משלב חוויה רב חושית, העיניים, הידיים, האף והפה, כולם ממוקדי גלידה. הכניסה בתשלום של 39 דולרים עבור ילד ומבוגר. פעוטות מתחת לגיל שנתיים נכנסים בחינם. פעילויות וסיורים במקום כרוכים בעלות נוספת.

12. מוזיאון המטרופוליטן ניו יורק

ואם כבר מוזיאונים בניו יורק, מוזיאון האומנות ההיסטורי הגדול בעולם המכונה The Met הוא מוזיאון חובה לכל מבקרי העיר. המוזיאון שהוקם לפני 150 שנה, מציג מבוך של למעלה מ-20 מבנים ולמעלה משני מיליון מוצגים בתחום האומנות הקלאסית

מצאנו לכם 2 אתרים לרכישת כרטיסים במחירים מעולים. שניהם נחשבים לאתרי כרטיסים מאוד אמינים שאלפי ישראלים ומיליוני בן אדם מזמינים מהם. ברוב האטרקציות יש אפשרות ביטול חינם עד 24 שעות לפני. 

לסיכום:

אם אתם בטיול בניו יורק ולא בא לכם לפספס את המקומות הכי שווים שיש לעיר המדהימה הזו להציע, תתכננו ימי טיול עם ביקור בחלק מרשימת המוזיאונים שריכזנו עבורכם! בחרו מוזיאונים בניו יורק שמעניינים אתכם ותהנו מחוויה יוצאת דופן, מעניינת ומבטיחה!  
מחפשים מלון בניו יורק? תמצאו כאן רשימה של מלונות מומלצים

רוצים עוד הנחות? רכשו את כרטיס ההנחות של ניו יורק - Go City, שמעניק לכם עד 50% הנחה על מגוון אטרקציות בעיר. באתר ויאטור מצאנו את המחיר הנמוך ביותר, ובנוסף יש אפשרות ביטול חינם עד 24 שעות לפני.

רוצים שמתכנן טיולים מנוסה יתכנן לכם את הטיול המושלם לארה"ב?

חסכו זמן והמון כסף עם תכנון טיול בהתאמה אישית. התכנון כולל- תכנון טיול מותאם אישית, הזמנת מלונות, הזמנת טיסות ורכב במחירים סופר משתלמים, ואפילו סיוע אישי במהלך הטיול.

קצת עלינו- עם שנים של ניסיון לצד מאגר ידע עדכני מקצועי וקהילתי עצום על ארצות הברית, אנחנו נעשה לכם סדר בבלאגן ונחסוך לכם המון זמן וכסף, עם תכנון מדוקדק עד הפרט הקטן ביותר, כדי להגשים לכם את הטיול החלומי שמותאם בדיוק לכם אישית.

 

תמצאו כאן עוד אטרקציות בניו יורק במחירים מעולים ועם אפשרות ביטול חינם

Powered by GetYourGuide

עדיין לא הצטרפתם לקהילת הפייסבוק הגדולה לארה"ב?

כתבות אחרונות​